Služby

www.bytu-pronajem.eu patří do sítě realitních serverů, na kterém se společnými silami podílí server www.vlastnici.cz (prodej bytů) a realitní kanceláře. Prostřednictvím našich služeb můžete prodat /koupit/pronajmout nemovitost skutečně nejvýhodněji a to buď samostatně nebo přes realitní kancelář. Pro Vás jsou služby RK zdarma, pokud není mezi Vámi a realitní kanceláří dohodnuto jinak. S Vlastníci.cz je inzerce vždy zdarma.

Registrovat nemovitost k pronájmu či prodeji můžete zde. Inzerát se objeví na prvním realitním serveru www.vlastnici.cz a na dalších s návštěvností desítek tisíc měsíčně.

Pokud hledáte nemovitost k pronájmu či koupi zaregistrujte se zde. Najdeme vám tu nejvýhodnější nabídku na trhu.

Realitní server s jedinečnými službami na míru a individuálně.

  1. Pronájem/prodej bytu samostatně a bez realitek na www.vlastnici.czwww.vlastnici.sk automaticky s registrací.
  2. Můžete si vybrat ze služeb advokátní kanceláře nechat si za mírný poplatek vyhotovit smlouvy. Záleží na vás, nezávazné. Pokud chcete, vyberte si zde.
  3. Můžete využít služeb profesionální realitní kanceláře Nejlepší bydlení.cz a využít inzerce na dalších specializovaných serverech této realitní kanceláře. Nezávazné. Budete pouze kontaktováni s nabídkou služeb realitní kanceláře. Jaký postup zvolíte je na Vás a neovlivní inzerci na www.vlastnici.czwww.vlastnici.sk
  4. Financování na míru. Pokud hledáte financování nemovitosti, specialisté z poradenské firmy Financier, s.r.o  (www.financier.cz) Vám rádi a zdarma poradí jak postupovat. Více informací zde.

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =
Chcete pronajmout nebo pronajmout si byt? Výhodně a podle Vašich představ? Pronájem bytu v síti desítek inzertních realitní serverů, jejichž součástí je rovněž hojně navštěvovaná doména bytu–pronajem.eu...

Pokračovat

Vložte byt - pro majitele inzerce zdarma

Hledám byt: inzerce pro soukr.os. zdarmaKontakt: spravce@bytu-pronajem.eu


Realitní kancelář Nejlepší bydlení

Pokud vlastníte automobil, či jiné vozidlo pak se vám bude hodit tip jak získat nejlevnější povinné ručení online, případně informace o něm.

Kam dál?

Pronájem bytů

Prodej bytů

Prodej a pronájem nemovitostí

Sjednejte si pojištění on-line s bonusy a výhodami: pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění domácnosti,